Autodoprava a spediční společnost Lukáš Kořínek - 2ktransport

Vítejte na stránkách společnosti Lukáš Kořínek – 2ktransport s.r.o., která zajišťuje komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní kamionové dopravy, skladování a skladové logistiky.

Historie: Máme dlouholeté zkušenosti jako řidiči mezinárodní kamionové dopravy, a tak jsme přesvědčeni, že známe potřeby klientů, podmínky dodavatelů a na druhé straně také možnosti naší techniky a řidičů. Naší filozofií je tyto možnosti ideálně využít tak, aby byly všechny strany spokojené.

Technika: Naše dopravní společnost vlastní nejmodernější techniku značek Mercedes-Benz a DAF, které splňují ty nejpřísnější ekologické normy EURO 6. Návěsy a užitné nástavby používáme od renomovaných výrobců.

Logistika: Ve vlastních skladovacích prostorách ve Varnsdorfu, v areálu s dobrou dostupností můžeme Vaše zboží  uskladnit včetně paletizace a kompletace vašich zásilek.

 

SLEDOVÁNÍ VAŠÍ ZÁSILKY

Díky vybavenosti celého našeho vozového parku jednotkami GPS a technologií EchoTrack jsme schopni nabízet našim klíčovým zákazníkům on-line sledování našich aut na cestě.

Na základě přístupových kódů mají tak své zásilky kdykoliv na očích a získávají tak komplexní přehled o svých exportech či importech zajišťovaných naší společností. 

Naše společnost Lukáš Kořínek - 2ktransport s.r.o. je specialistou v oblasti logistiky po celé Evropě.
Naším cílem je další růst a posílení naší pozice na logistickém trhu.

 

 

Napište nám

Kontaktní údaje
Prosím, přepište text z obrázku

*) Pole označená hvězdičkou jsou povinná

^