Vozový park naší společnosti

Využíváme vozidla značek DAF, Mercedes, Iveco a Fiat

Průměr stáří našeho vozového parku jsou 2 roky.

Provozujeme vozidla EURO 4, 5, 5 EEV, 6.

60% našich vozidel disponuje ložnou výškou 3m

Všechna vozidla jsou vybavena monitorovacím zařízením GPS.

Vozy pro kamionovou dopravu jsou vybaveny mobilními telefony a satelitní navigací. O svůj náklad se nemusíte bát. Po celou dobu přepravy je pod dohledem a kdykoliv je možné ho monitorovat. Za volant pustíme jen zkušené řidiče s odbornými znalostmi.

Disponujeme moderním vozovým parkem a naši řidiči znají tuzemské i evropské cesty. Zajištěna je tak maximální bezpečnost přepravovaného nákladu a jeho rychlé dodání

Pick - up: 1 europaleta do 500 kg

U tohoto typu vozidla provádíme jak běžnou silniční dopravu tak dopravu tzv. "Just in Time", kde je přistavení vozidla na nakládku do 4 hodin po celé České republice. Jedná se o nerychlejší dopravu od malého balíčku až po 1 europaletu do 500 kg s minimálními prostoji (stání na hranicích, atd…). Většina našich vozů, které používáme u přeprav typu "Just in Time" je vybavena satelitním monitorovacím zařízením. Takže jsme schopni předat zákazníkovi přesné informace o poloze jedoucího vozidla.

Dodávka: 3 -8 europalet od 500 do 1500 kg

Vozidlo typu dodávka má při dopravě stejné podmínky jako vozidlo typu pick-up. Celková možná ložná plocha je podle individuálního typu vozidla. Běžný typ tohoto vozidla pojme cca 8 cbm do 1300 kg.

Vozidlo typu "Solo": 16 europalet do 3,5

Rozměry těchto vozidel jsou  6,6m délky s výškou ložné plochy 2,5 m.

Návěs 13,6: 33 europalet do 24t

Nejběžnější způsob přepravy se provádí pomocí návěsů. K dispozici máme návěsy s výškou ložné plochy 2,8 a 3m s kapacitou objemu 90 a 100 cbm.

^